0No authorization...
 
 
zdrowieinatura24.pl
Aktualnie czytana treść:
Gwiazda, która od lat nie schodzi ze sceny, lecz błyszczy coraz jaśniej
Newsletter zdrowieinatura24.pl
Poleć znajomym zdrowieinatura24.pl
Opublikuj coś na naszej łące
 
 
 Zdrowie

 
 
Gwiazda, która od lat nie schodzi ze sceny, lecz błyszczy coraz jaśniej
 
Gwiazda, która od lat nie ...
Oceń
Forum dyskusyjne

Współczesna medycyna przeciwstarzeniowa oferuje szeroki wachlarz technologii i procedur zabiegowych, dzięki którym możliwe jest przywrócenie młodszego wyglądu oraz spowolnienie procesu starzenia niemal w każdym wieku, bez względu na stan i kondycję skóry. Dzięki ogromnej różnorodności najnowocześniejszych rozwiązań i zabiegów Anti Aging jesteśmy w stanie redukować i spłycać zmarszczki, przywrócić prawidłowy owal twarzy zniekształcony siłami grawitacji, subtelnie i bez zmiany rysów twarzy możemy odzyskać dawną wolumetrię kości policzkowych i ust, utraconą poprzez zanik tkanki tłuszczowej, mięśniowej i kostnej, jak również nadać skórze dawny blask i równomierny koloryt, redukując jej przebarwienia.

Najistotniejszy jest jednak właściwy i indywidualny dobór zabiegu do potrzeb danego pacjenta. Warto więc wybrać się to doświadczonego i „sprawdzonego” lekarza i gabinetu Anti Aging. Tylko dzięki temu będziemy mieli pewność, że w sposób bezpieczny, naturalny i skuteczny uzyskamy zamierzone rezultaty, a tym samym spełnimy swoje „marzenia” o pięknym młodzieńczym wyglądzie.

Wśród aktualnie popularnych zabiegów Anti Aging znajdziemy m.in. iniekcje kwasem hialuronowym potocznie zwane „wypełniaczami”. W zależności od stopnia sieciowania kwasu hialuronowego oraz głębokości i miejsca jego podania możemy uzyskać efekt redukcji zmarszczek zarówno tych płytkich, jak i głębokich. Produkty te dają również możliwość zwiększenia wolumetrycznego, czy też nawilżającego i rewitalizującego w przypadku, gdy podamy je w formie mezoterapii. Zarówno produktów aplikowanych do skóry, jak i technik ich podawania jest bardzo wiele.

Świat zabiegów Anti Aging rządzi się podobnymi prawami jak świat mody, czy też kosmetyki, makijażu, fryzur itd. W jednym sezonie HITem będzie styl sportowy i kolor pastelowy, w innym styl elegancji oraz beże i brązy, raz panuje moda na tipsy i doczepiane rzęsy, innym razem naturalna pielęgnacja paznokci i subtelne podkreślenie własnej długości rzęs.

W medycynie przeciwstarzeniowej istnieją jednak zabiegi znane i sprawdzone od lat, które można określić jako cudowne i ponadczasowe GWIAZDY, które były, są i zawsze będą. Gwiazdy, które nigdy nie przeminą, bo są naturalne, bezpieczne, a ich skuteczność jest udowodniona licznymi badaniami klinicznymi. Co więcej, są to GWIAZDY, które nie świecą wciąż tak samo, lecz coraz jaśniej, bo wciąż pojawiają się nowe dowody naukowe potwierdzające ich wysoką skuteczność i zupełnie nowe wskazania w ich już szerokim zastosowaniu.

 

Taką GWIAZDĄ jest autologiczna terapia osoczem bogatopłytkowym AUTOLOGIC Therapy PRP (CE). Tym co ją wyróżnia jest sposób pozyskiwania produktu, który będzie aplikowany w naszą skórę. Autologiczne osocze bogatopłytkowe pochodzi jak sama nazwa wskazuje z „naszego wnętrza” - pochodzi od nas, a następnie odpowiednio przez lekarza „opracowane” do nas wraca, czyniąc nieomal „cuda”. Docenili ją nie tylko celebryci w Hollywood, ale i nasi polscy, jak m.in. Joanna Krupa, Agnieszka Włodarczyk czy Maja Sablewska.

Biostymulująca siła komórek macierzystych w terapii AUTOLOGIC PRP. Na czym polega?

 

Terapia skierowana jest przede wszystkim do osób szczególnie ceniących sobie naturalne metody, poprzez które osiągnąć można bardzo dyskretne, subtelne i delikatne rezultaty widoczne jako przywrócenie młodzieńczego piękna, a nie zmianę rysów twarzy. AUTOLOGIC Therapy PRP to również szansa na skorzystanie z zabiegów Anti Aging dla pacjentów o wysokiej wrażliwości, jak na przykład coraz częściej spotykanej reakcji alergicznej na różnorodne alergeny.

 

Wyjątkowa skuteczność zabiegu AUTOLOGIC PRP CE oparta została na dobroczynnych właściwościach osocza bogatopłytkowego, które na potrzeby terapii pozyskiwane jest bezpośrednio z krwi pacjenta, a następnie podawane do skóry bardzo różnymi technikami iniekcyjnymi w zależności od wskazania i sposobu przygotowania autologicznego preparatu PRP.

Skoncentrowane w osoczu PŁYTKI KRWI oraz aktywowane przez nie CZYNNIKI WZROSTU odgrywają fundamentalną rolę w terapii AUTOLOGIC. Autologiczny koncentrat płytek krwi to prawdziwy „skarbiec” wielu substancji biologicznie czynnych, wśród których wyróżniamy m.in. 7 płytkowych czynników wzrostu. Uwalniane w procesie krzepnięcia krwi stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz tworzenia sieci nowych, zdrowych naczyń krwionośnych.                

Zastosowanie terapii AUTOLOGIC w miejscach wymagających rewitalizacji wspomaga miejscowe procesy bioregeneracyjne. Dzięki autologicznej odbudowie komórkowej skóra w naturalny sposób staje się trwale zregenerowana i odbudowana, jej koloryt jest bardziej ujednolicony, a dotychczasowe zmarszczki wygładzone. Co więcej, zdecydowanej poprawie ulegają także elastyczność, napięcie oraz gęstość skóry, co czyni ją dogłębnie ujędrnioną i zauważalnie odmłodzoną.

 

Autologiczne osocze bogato płytkowe wykazuje wysoką skuteczność m.in. w przypadku:

✓      Zmarszczek zlokalizowanych wokół delikatnych okolic oczu, ust, twarzy, szyi, dekoltu i dłoni;

✓      Suchości, wiotkości oraz braku elastyczności skóry;

✓      Nierównomiernego kolorytu, widocznych oznak zmęczenia;

✓      Skóry trądzikowej, poszerzonych porów, blizn po trądziku;

✓      Rozstępów oraz trudno gojących się ran

Terapia AUTOLOGIC PRP CE stanowi także doskonałe wsparcie w profilaktyce i leczeniu chorób skóry głowy – hamowaniu wypadania włosów oraz leczeniu łysienia. W przypadku tego schorzenia stymulacja komórek macierzystych pozwala zahamować wypadanie oraz powoduje szybki odrost większej liczby zdrowych i mocniejszych włosów. Zabieg polecany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

AUTOLOGIC CREAM – autologiczny krem dopasowany do potrzeb

 

Doskonałym uzupełnieniem zabiegów jest AUTOLOGIC Cream - wskazany do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżenia, codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek. Stosowany regularnie skraca czas rekonwalescencji pozabiegowej, intensyfikuje działanie terapii rozpoczętej w gabinecie medycznym, przedłużając czas trwania efektów. Jednym z bardzo istotnych składników kremu Autologic są roślinnego pochodzenia komórki macierzyste pozyskiwane z magnolii i fikolu, które maja za zadanie chronić nasze własne komórki macierzyste i stymulować je do odbudowy i regeneracji. Cena AUTOLOGIC Cream to około: 250 – 350 zł / 50 ml      

Efektywność działania terapii AUTOLOGIC PRP CE w dziedzinie medycyny estetycznej została doceniona przez specjalistów ze względu na jej wszechstronność, kompleksowość, małoinwazyjność, dobrą tolerancję przez pacjentów i maksymalne efekty, bez ryzyka działań niepożądanych. Zabieg otrzymał prestiżowe wyróżnienie – Perłę Dermatologii Estetycznej 2014  w kategorii „Zabieg Roku 2014”, co stanowi potwierdzenie jego innowacyjności, skuteczności oraz bezpieczeństwa.

DYSTRYBUTOR:
BD AESTHETIC, www.bdaesthetic.com

Ostatnio wyświetlane informacje:
 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
Jeśli poszukujesz więcej informacji, zadaj pytanie na naszym forum dyskusyjnym

www.forum.zdrowieinatura24.pl

Ostatnio wyświetlane informacje:
 
 
 
 
 
Na życzenie czytelników
Zwiń treść
 
 
Owoce mogą ...
TRUSKAWKA dziełem człowieka, nie ma truskawek pochodzących z dzikiego stanu. ...
 
 
Białka
BIAŁKA to podstawowy budulec każdej tkanki. Niedobór białek w organizmie ...
 
 
Przyprawy - ...
Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez przypraw. Dzięki przyprawom potrawy ...
 
 
Rośliny o ...
Wśród wielu ziół znamy takie, które zawierają w swoim składzie związki ...
 
 
Mniszek lekarski ...
MNISZEK LEKARSKI – jest znany pod różnymi nazwami np. dmuchawiec, wilczy ...
 
 
Czy wiesz że ?
Rozwiń treść
 
 
Świeżość kwiatów
Kwiaty, aby zachowały świeżość wymagają różnego traktowania w zależności od ...
 
 
Kwiaty cięte
Kwiaty cięte nie lubią przeciągów, wolą miejsca mniej nasłonecznione, nie ...
 
 
Żywot kwiatów
Można przedłużyć żywot kwiatów. Cięte tulipany i cyklameny (fiołki ...
 
 
Kwiaty w wazonie
Zanim wstawisz kwiaty do wazonu, należy je odpowiednio przyciąć.W tkankach ...
 
 
Grejpfrut
Grejpfrut – najlepiej jeść go rano, pomaga zredukować zapasy tkanki ...
 
 
Zielarstwo
Rozwiń treść
 
 
LEBIODKA POSPOLITA
LEBIODKA POSPOLITA (Origanum vulgare) – jest byliną  z rodziny wargowych. Na ...
 
 
ŚWIETLIK ŁĄKOWY
ŚWIETLIK ŁĄKOWY (Euphrasia rostkoviana) – rośnie w całej Europie. W Polsce ...
 
 
CZĄBER
CZĄBER OGRODOWY (Satureja hortensis) - znany już w starożytności, w Polsce ...
 
 
Skrzyp polny
Skrzyp polny (Equisetum arvense)) jest byliną z rodziny skrzypowatych i ...
 
 
Centuria pospolita
Centuria pospolita – Centaurium umbellatum nazywana również tysiącznikiem, ...
 
 
Porady czytelników
Rozwiń treść
 
 
Zapalenie spojówek
ZAPLENIE SPOJÓWEK Jest to dolegliwość, której nie należy bagatelizować, ...
 
 
Otyłość
Otyłość: Należy sporządzić napar (całonocny) z 1 łyżki rumianku, zalanego 1 ...
 
 
Nadciśnienie
NADCIŚNIENIE (Przepis wg Korżawskiej) 1 łyżkę jemioły, 3 łyżki skrzypu, 4 ...
 
 
Nudności
Nudności ciężarnych: Dla kobiet w ciąży pomocne może być poranne picie wody ...
 
 
Dobra zupa
Co zrobić, aby zupa była udana : Każda gospodyni przygotowuje zupę inaczej, ...
 
 
Pomóż swojemu ciału
Rozwiń treść
 
 
Dieta Haya
Dieta Haya - została opracowana przez amerykańskiego lekarza, który po ...
 
 
Dieta makrobiotyczna
Dieta makrobiotyczna – opracowana została na początku XX wieku przez George ...
 
 
Dieta Montignac
Dieta Montignac – została stworzona w latach osiemdziesiątych XX wieku przez ...
 
 
Dieta w kamicy ...
Dieta w kamicy żółciowej – kamica żółciowa polega na tworzeniu się złogów w ...
 
 
Dieta bezglutenowa
Dieta bezglutenowa  jest rodzajem diety eliminacyjnej, jej działanie ...
 
 
Twoja latorośl
Rozwiń treść
 
 
Dolegliwości ...
W okresie dojrzewania u młodych ludzi dochodzi do gwałtownych zmian ...
 
 
Problemy z ...
Kręgosłup zbudowany jest z kręgów ułożonych jeden na drugim, tworząc kanał, ...
 
 
Bóle wzrostowe u ...
W okresie wzrostu, dzieci mogą skarżyć się na bóle mięśni i stawów, głównie ...
 
 
Zaburzenia ...
Zaburzenia łaknienia, takie jak: jadłowstręt i wilczy głód należą do chorób ...
 
 
Pielęgnacja ...
Skóra niemowlęca i małego dziecka jest bardzo wrażliwa, ponieważ nie jest ...
 
 
Porady kosmetyczne
Rozwiń treść
 
 
Paznokcie
Uzdrawianie paznokci: Sok z cytryny ma właściwości wybielające i ...
 
 
Włosy
ZDROWE WŁOSY U niektórych osób włosy stają się matowe, tracą połysk, a ...
 
 
Oczy
POWIEKI – idealny kolor Do powiek wybieramy matowe cienie, albo z ...
 
 
Skóra
SUCHA SKÓRA: Suchą skórę powinno się rano i wieczorem przemywać tamponem, ...
 
 
Rzęsy
RZĘSY – uwodzicielskie Rzęsy stają się z wiekiem coraz słabsze, dlatego nie ...
 
 
Jedz zdrowo
Rozwiń treść
 
 
O zaletach ...
Miłośnicy makrobiotyki i część dietetyków niechętnie wypowiada się o mleku. ...
 
 
Rzodkiew czarna ...
Rzodkiew czarna zwana również czarną rzepą uprawiana była już w starożytnych ...
 
 
Danie z wieprzowiny
W Polsce zdecydowanie najczęściej spożywana. Jednak coraz więcej Polaków ...
 
 
Seler korzeniowy ...
Głośno się stało o nim, kiedy wkroczył na salony, stając się przebojem diety ...
 
 
Cebula - łzawy ...
Należy do rodziny Allium, znana jest od wieków. Pochodzi z Azji Środkowej, ...